Praca: Brukarz


Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Brukarz
Miejsce pracy: Kolonia Starorawska
Numer: StPr/22/0166
OBOWIĄZKI:
WYKONYWANIE PRAC ZWIĄZANYCH Z UKŁADANIEM KOSTKI BRUKOWEJ
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Kolonia Starorawska


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

łódzkie / Pukinin
  • układanie kostki brukowej, prace ziemne Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku brukarz.Praca na terenie powiatu rawskiego.

  • Dodane: 2022-05-13

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - planowanie i organizacja pracy własnej- umiejętność pracy w grupie- znajomość zagadnień budowlanych i obsługa narzędzi budowlanych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: 2022-05-10

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • Branża brukarska: -wykonywanie podbudowy pod ułożenie nawierzchni brukowej -wykonywanie powierzchni brukowej -naprawianie lub rozbieranie nawierzchni brukowej -wykańczanie nawierzchni brukowej...

  • Dodane: 2022-05-06

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

łódzkie / Pukinin
  • układanie kostki brukowej, prace ziemne Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku brukarz.Praca na terenie powiatu rawskiego.

  • Dodane: 2022-04-27