Praca: Brukarz


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Brukarz
Miejsce pracy: Wiewiórów
Numer: StPr/20/0949
OBOWIĄZKI:
Układanie kostki brukowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: PRAWO JAZDY B
Uprawnienia: Chęci do pracy

Miejsce pracy:

Wiewiórów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
łódzkie / Ozorków
  • układanie kostki brukowejWymagania inne:staż pracy w budownictwie 1 rok

  • Dodane: 2020-11-24
Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
łódzkie / Maksymilianów
  • prace brukarskie, układanie kostkiWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Dodane: 2020-11-19
Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
łódzkie / Łódź
  • - wykonywanie nawierzchni z kostki granitowej i brukowej- ustawianie obrzeży i krawężników- odbiór i ocena materiałówWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakWymagania...

  • Dodane: 2020-11-16
Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
łódzkie / Dudki
  • 1. Wykonywanie prac brukarskich .Wymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakWymagania inne:mile widziane praow jazdy kat B i doświadczenie zawodowe

  • Dodane: 2020-11-16