Praca: Brukarz/pomocnik brukarza


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Brukarz/pomocnik brukarza
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/1048
OBOWIĄZKI:
Praca przy realizacji robót drogowych, roboty brukarskie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: prace budowlane

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • zakup towarówwprowadzanie towarów do magazynuprowadzenie sprzedażywysyłka zamówionych towarówprzygotowanie ofert sprzedażyrozwożenie towarów do Klienta Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • -tworzenie programów hafciarskich,-wgrywanie wzorów do komputera,-drukowanie specyfikacji wzorów,-skanowanie grafiki,-również do przyuczenia, Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • utrzymanie czystości biura Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • kontakt z klientem, przyjmowanie dokumentów, prowadzenie ksiąg podatkowych, sporządzanie deklaracji JPK Wymagania konieczne: Zawód: Księgowy (wymagany staż - lata: 2) Wykształcenie: średnie...

  • Dodane: wczoraj