Praca: Brygadzista w dziale sortowania

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Brygadzista w dziale sortowania
Miejsce pracy: Wola Bykowska
Numer: StPr/20/0857
OBOWIĄZKI:

Zarządzanie właściwym i terminowym realizowaniem zleconych zadań związanych z procesem sortowania paczek. Realizacja poleceń przełożonych związanych z działalnością. Praca w systemie równoważnym; ilość godzin tygodniowo od 32 do 48, w godzinach 20.00-4.00 lub 21.00-5.00.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

wymagane min. 6 mies. na stanowisku: sortowacz oraz min. 2 mies.-brygadzista w dziale sortowania

Miejsce pracy:

Wola Bykowska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim