Praca: Brygadzista

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Brygadzista
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/2826
OBOWIĄZKI:

- zapewnienie odpowiednich materiałów do realizacji planu - nadzór nad narzędziami: formy wtryskowe, wykrojniki, wyginarki - planowanie i organizowanie prac podległemu zespołowi - kontrola jakości i pomiar wytwarzanych produktów Miejsce wykonywania pracy: Łódź, ul. Kurczaki 130 lub ul. Zakładowa 99.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Gotowość do zmian
Uprawnienia: sprawność fizyczna

Wymagania inne:

znajomość procedur IATF oraz ISO, wskaźników produkcyjnych, zagadnień z zakresu HPS mile widziane doświadczenie na stanowiskach związanych z pracą produkcyjną

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 285 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi