Praca: Cieśla szalunkowy / Zbrojarz / Betoniarz

Cieśla szalunkowy / Zbrojarz / Betoniarz

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie szalunków tradycyjnych oraz systemami PERI, DOCA
  • Zbrojenie elementów budowlanych
  • Zalewanie form betonowych
  • Montaż konstrukcji systemowych na podstawie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

Oczekiwania:

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Minimum roczne udokumentowane doświadczenie na stanowisku
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kategorii B

Proponujemy:

  • Dodatkową premię za skorzystanie z systemu poleceń
  • Dodatki za pracę w niedziele
  • Możliwość pracy w nadgodzinach, długoterminowe projekty
  • Pracę w systemie dekadowym
  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW
  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • Zapewniamy transport na miejsce pracy i zakwaterowanie, wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą