Praca: Cieśla szalunkowy

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Cieśla szalunkowy
Miejsce pracy: Godzianów
Numer: StPr/20/0626
OBOWIĄZKI:
MONTAŻ SZALUNKÓW SYSTEMOWYCH
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Godzianów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Zobacz podobne oferty

Lambda S.A.

łódzkie /
  • (Szwecja) Obowiązki: Montaż elementów systemowych szalunkowych Wymagania: Doświadczenie na stanowisku minimum 1 rok Umiejętność pracy z systemami szalunkowymi Dyspozycyjność Oferujemy:...

  • Dodane: 2021-02-25

K.O.B Kobnext Sp. z o.o.

łódzkie /
  • Miejsce pracy: Szwecja, Niemcy Opis stanowiska: Wykonywanie prac w zakresie ciesielki systemowej Wykonywanie prac w zakresie ciesielki tradycyjnej Pomoc w pracach zbrojarskich i betoniarskich Inne...

  • Dodane: 2021-02-20

łódzkie / Skierniewice
  • PRACE SZALUNKOWE, ZBROJENIA, FORMOWANIE ŚCIAN Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Dodane: 2021-02-16

  • PRACE SZALUNKOWE, ZBROJENIOWE, GIPSOWANIE ŚCIAN Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Dodane: 2021-02-15