Praca: Cieśla szalunkowy


Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Cieśla szalunkowy
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/20/0510
OBOWIĄZKI:

PRACE SZALUNKOWE, ZBROJENIOWE, GIPSOWANIE ŚCIAN

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Skierniewice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

K.O.B Kobnext Sp. z o.o.

łódzkie /
  • Miejsce pracy: Szwecja, Niemcy Opis stanowiska: Wykonywanie prac w zakresie ciesielki systemowej Wykonywanie prac w zakresie ciesielki tradycyjnej Pomoc w pracach zbrojarskich i betoniarskich Inne...

  • Dodane: 2022-01-20

Lambda S.A.

łódzkie /
  • Wymagania: Doświadczenie w/w stanowisku Umiejętność pracy z systemami szalunkowymi

  • Dodane: 2022-01-17

Bergen Personal AS

łódzkie /
  • doświadczenie w pracy jako cieśla szalunkowy min. 3 lata znajomość systemów szalunkowych PERI, DOKA znajomość tradycyjnego modelu szalowania umiejętność czytania rysunków technicznych...

  • Dodane: 2022-01-17

e-r-s Polska sp. z o.o.

łódzkie /
  • Miejsce pracy: projekty w Polsce i za granicą (Niemcy, Austria, Holandia itp.) Obowiązki: montaż i demontaż form stalowych i drewnianych wykonywanie szalunków drewnianych prace murarskie i...

  • Dodane: 2022-01-16