Praca: Content Manager

Content Manager
poszukiwany!
Miejsce pracy: Łódź
Twój zakres obowiązków
  • Zarządzanie zespołem copywriterów
  • Koordynowanie procesu tworzenia wysokiej jakości treści dla serwisów Klientów
  • Wdrażanie omówionych strategii content marketingowych
  • Konsultacja pomysłów z zespołami projektowymi
  • Kontakt z wydawcami (serwisy branżowe, blogerzy)
  • Aktywne śledzenie trendów branżowych pod kątem tworzenia treści
  • Raportowanie postępów we wdrażaniu strategii contentowych
Nasze wymagania
  • Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Komunikatywności, umiejętności współpracy w zespołach projektowych
  • Doskonałej umiejętności organizacji pracy, zorientowanej na terminowość
  • Lekkiego pióra, umiejętności oceny przygotowanej treści
  • Znajomości zagadnień SEO copywritingu pod kątem rozwijania widoczności serwisów w wyszukiwarce
To oferujemy
  • Odpowiedzialne i kreatywne stanowisko pracy, pozwalające wykazać się inicjatywą
  • Pracę przy dużych, ciekawych projektach
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy