Praca: Cukiernik-deserant

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Cukiernik-deserant
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Numer: StPr/21/0526
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie deserów, dekorowanie i wykonywanie tortów i wyrobów cukierniczych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: -badania dla celów sanitarno-epidemiologicznych
Uprawnienia: -Zdolności manualne

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie zawodowe oraz zmysł estetyczny i zdolności plastyczne.Wymagana umiejętność wykonywania i dekorowania tortów.

Miejsce pracy:

Rawa Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej