Praca: Czynności pomocnicze przy produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Czynności pomocnicze przy produkcji
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/6601
OBOWIĄZKI:
• Przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP i ustalonych zasad bezpieczeństwa• Bieżące kontrolowanie jakości wyrobów gotowych• Dyscyplina pracy i przestrzeganie Regulaminu Wewnętrznego zakładu• Utrzymywanie standardu porządku i czystości zgodnie z zasadami zakładu• Bieżące raportowanie wszelkich nieprawidłowości mogących wpłynąć na bezpieczeństwo pracy, jakość wyrobu gotowego, wydajność linii produkcyjnych• Obsługa maszyn illig 10 Adolf ver packaging machinen oraz illig 16 Adolf ver packaging machinen[Umowa zlecenie] : 3 LATAAdres do rekrutacji ul.Piotrkowska 270, 90-361 Łódź
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : rozróżnienie kolorów[Umiejętność 1] : doświadczenie przy obsługie maszyn illig 10 Adolf ver packaging machinen oraz illig 16 Adolf ver packaging machinen[Inne] : zdolności manualne

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi