Praca: Dekarz


Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Dekarz
Miejsce pracy: Bełchatów
Numer: StPr/21/0389
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac dekarskich.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Dekarz* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

umiejętność wykonywania prac dekarskich

Miejsce pracy:

Bełchatów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Lubochnia-Górki
  • montaż wentylacji, docinanie obróbek blacharskich, izolacja kanałów wentylacyjnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: mile widziany 1 m-c doświadczenia na...

  • Dodane: 2021-04-07

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Lubochnia-Górki
  • montaż wentylacji, docinanie obróbek blacharskich, izolacja kanałów wentylacyjnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: mile widziany 1 m-c doświadczenia na...

  • Dodane: 2021-03-31

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

łódzkie / Zduńska Wola
  • wg programu stazu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: alg.

  • Dodane: 2021-03-26