Praca: Dekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu
Dekarz
Miejsce pracy: Łowicz
Numer: StPr/21/0610
OBOWIĄZKI:

staż ze środków krajowych do 6 miesięcy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Łowicz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

łódzkie / Bukowiec nad Pilicą
  • PRZYGOTOWANIE BLACHY DO ROBÓT DEKARSKICH I OBRÓBEK BLACHARSKICH, OBIJANIE BLACHĄ ELEMENTÓW DREWNIANYCH, WYKONYWANIE PODSTAWOWYCH OPERACJI BLACHARSKICH (TRASOWANIE, CIĘCIE, WIERCENIE, ZAGINANIE...

  • Dodane: 2021-11-19

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Lubochnia-Górki
  • montaż wentylacji, docinanie obróbek blacharskich, izolacja kanałów wentylacyjnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: gotowość do pracy na wysokości mile...

  • Dodane: 2021-11-16