Praca: Dekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Dekarz
Miejsce pracy: Ruda
Numer: StPr/22/0314
OBOWIĄZKI:

Nauka bicia łat na dachu. Montaż papy termozgrzewalnej na dachu. Montaż blachy i blachodachówki na dachu. Zakładanie obróbek oraz ich wyginanie. Zakładanie okien dachowych. Sprzątanie miejsca pracy. Montaż podbitek. Wielowarstwowe izolowanie tarasów. Rozbiórka różnych rodzajów pokryć dachowych. Montaż rynien. Wykonywanie konserwacji pokryć dachowych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Ruda

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu