Praca: Dekarz


Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Dekarz
Miejsce pracy: Idzikowice
Numer: StPr/22/0506
OBOWIĄZKI:
USTAWIANIE RUSZTOWAŃ WOKÓŁ BUDYNKU DO MONTAŻU DACHU, PODBITKI I ELEWACJI, MONTAOWANIE ORYNNOWANIA I RUR SPUSTOWYCH ORAZ OBRÓBEK BLACHARSKICH, MONTAŻ OKIEN DACHOWYCH, DOCIANNIE DACHOWAŃ.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Idzikowice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

łódzkie / Stużno
  • WYKONYWANIE POKRYĆ DACHOWYCH Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: WYMAGANE DOŚWIADCZENIE JAKO DEKARZ

  • Dodane: 2022-06-20

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Ozorków
  • pomoc w układaniu dachówki i blachodachówki, docinanie obróbek Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: do przyuczenia

  • Dodane: 2022-06-07

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

łódzkie / Stużno
  • POMOC PRZY WYKONYWANIU POKRYĆ DACHOWYCH Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

  • Dodane: 2022-06-01

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

łódzkie / Stużno
  • WYKONYWANIE POKRYĆ DACHOWYCH Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: WYMAGANE DOŚWIADCZENIE JAKO DEKARZ

  • Dodane: 2022-06-01