Praca: Doradca klienta (agent ubezpieczeniowy)

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Doradca klienta (agent ubezpieczeniowy)
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/23/0003
OBOWIĄZKI:
sprzedaż ubezpieczeń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Radomsko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • indywidualna obsługa klienta Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

  • Dodane: wczoraj

Carrefour Polska Sp. z o.o.

łódzkie / Piotrków Trybunalski
  • lubisz ludzi, działasz odpowiedzialnie, wolisz, gdy ’ciągle coś się dzieje’, dobrze organizujesz swoją pracę. wykonujesz różnorodne prace - u nas każdy dzień jest inny, dbasz o wygląd...

  • Dodane: 2023-01-26

Schenker Sp. z o.o.

łódzkie / Łódź, ul. Nowe Sady 11/13
  • Zakres obowiązków: Wsparcie sprzedaży produktu oceanicznego poprzez tworzenie rozwiązań operacyjnych dla potencjalnych i obecnych klientów, Przygotowywanie ofert dla Klientów oceanicznych,...

Nationale-Nederlanden

łódzkie / Łódź
  • Twój zakres obowiązków Aktywne pozyskiwanie Klientów indywidualnych oraz firmowych Prowadzenie spotkań i rozmów z Klientami oraz utrzymywanie długookresowych relacji z nimi Skuteczne...

  • Dodane: 2023-01-24