Praca: Doradca Klienta ds. Sprzedaży – Zakres Instalacji P/POŻ

Nasz Klient posiada ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu, montażu i wdrażaniu systemów ochrony przeciwpożarowej. Produkuje, doradza i proponuje efektywne i ekonomiczne rozwiązania, dostosowane do obiektu, jego przeznaczenia i potrzeb Klienta. Świadczy kompleksowe usługi z zakresu ochrony p.poż budynków o różnym przeznaczeniu i użyteczności.

Do swojego zespołu ekspertów poszukuje specjalisty na stanowisko:

Doradca Klienta ds. Sprzedaży – Zakres Instalacji P/POŻ
Nr ref.: KRW-20
Opis stanowiska:
  • realizacja powierzonych celów sprzedażowych,
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych Klientów,
  • aktywny udział w negocjacjach warunków handlowych z Klientami,
  • pozyskiwanie zapytań ofertowych, przygotowywanie kalkulacji i ofert,
  • przygotowywanie raportów, analiza trendów, monitorowanie rynku oraz działań konkurencji,
  • reprezentowanie firmy poprzez udział w seminariach i targach branżowych,
  • ścisła współpraca z poszczególnymi działami firmy,
  • praca na terenie całej Polski,
Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży w sektorze budowlanym min 3 lata, preferowana znajomość tematu instalacji tryskaczowych p. poż.,
  • dobra znajomość j.angielskiego w mowie i w piśmie,
  • umiejętność organizowania pracy własnej, a także umiejętność przedstawiania planów na piśmie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wykształcenie wyższe, mile widziany kierunek inżynierii wod-kan,
  • wysokie zdolności analityczne oraz dobra organizacja pracy,
  • wysoka kultura osobista i doskonale rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • samodzielność i odpowiedzialność w realizowaniu powierzonych zadań,
  • kreatywność i innowacyjność,
  • czynne prawo jazdy kat. B.,
Oferujemy:
  • konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy,
  • realizację ciekawych projektów w branży budowlanej,
  • umowę o pracę, samochód służbowy, wszystkie niezbędne narzędzia pracy,