Doradca klienta


2024-01-28


Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie


Bełchatów

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Doradca klienta
Miejsce pracy: Bełchatów
Numer: StPr/24/0108
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie i realizowanie zamówień od klientów. (Zgodnie z programem stażu) Dni i godziny odbywania stażu: Poniedziałek - piątek 07:00 - 15:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Umiejętność obsługi komputera: Microsoft Office, Excel.

Miejsce pracy:

Bełchatów


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Doradca klienta

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Miasto: Radomsko

obsługa klientów na dziale :majsterkowanie Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: znajomość branży majsterkowanie Wymagania inne:

Więcej

Doradca klienta

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Miasto: Radomsko

sprzedaż art. ogrodniczych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: znajomość branży ogrodniczej Wymagania inne:

Więcej

Doradca klienta

2024-02-20

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Miasto: Sieradz

Zapoznanie z asortymentem towaru.Zapoznanie z dokumentacją i obsługą systemu.Analizowanie potrzeb klienta.Analizowanie rynku i wyszukiwanie dostępnych alternatyw.Wybieranie wariantów, produktów...

Więcej