Doradca klienta

2024-05-13

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Wykno

Miejsce pracy: Wykno
Numer: StPr/24/0513
OBOWIĄZKI:
analiza rynku, wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów na rynku polskim, jak i tureckim, doradztwo w zakresie kupna surowców
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: turecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: obsługa komputera MS Office
Uprawnienia: prawo jazdy kat A1 i B

Wymagania inne:

umiejętność analizy ofert, znajomość branży metalurgicznej, mile widziane ok. 2 miesiące doświadczenia na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Wykno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Powiązane