Praca: Doradca klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Doradca klienta
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/21/0066
OBOWIĄZKI:

Obsługa klienta na poszczególnych działach w zależności od stanowiska: (dział budowlany, ogród , dekoracje, majsterkowanie)

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: znajomość branży budowlanej
Uprawnienia: znajomość branży dekoracje
Uprawnienia: znajomość branży majsterkowanie
Uprawnienia: znajomość branży ogrodniczej

Miejsce pracy:

Radomsko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku