Praca: Doradca klienta


Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Doradca klienta
Miejsce pracy: Łask
Numer: StPr/22/0273
OBOWIĄZKI:

wg programu stażu w ramach RPO WŁ (dla osób powyżej 29 roku życia)

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej

Miejsce pracy:

Łask


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Selgros Cash&Carry

łódzkie / Łódź, Rokicińska
  • Do Twoich zadań będą należeć m.in.: pozyskiwanie nowych, a także utrzymywanie i rozwój poziomu zakupów u aktualnych klientów firmy z grupy klientów gastronomicznych, tworzenie pozytywnego...

  • Dodane: dzisiaj

Adreams

łódzkie / Łask
  • Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod słońcem (John D. Rockefeller)...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

łódzkie / Zduńska Wola
  • program stazu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Dodane: wczoraj

VRG S.A.

łódzkie / Rzgów, Outlet Rzgów Ptak
  • W chwili obecnej do naszych salonów marki BYTOM poszukujemy kandydatów na stanowisko: Zadaniem i obowiązkiem Doradcy Klienta będzie: maksymalizowanie wielkości sprzedaży w Salonie BYTOM,...

  • Dodane: wczoraj