Praca: Doradca klienta


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Doradca klienta
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/22/0908
OBOWIĄZKI:
sprzedaż art. ogrodniczych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: znajomość branży ogrodniczej

Miejsce pracy:

Radomsko


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Oddział Biura Sprzedaży

łódzkie /
  • Co robimy? Nieustannie szukamy rozwiązań, które zapewnią bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Dzięki ponad 150-letniemu doświadczeniu tworzymy coraz prostsze produkty i usługi, dbając o to...

  • Dodane: dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

łódzkie / Wieluń
  • Pisanie opisów nieruchomości i wprowadzanie do aplikacji, z których korzysta firma.Tworzenie ofert ubezpieczeniowych.Obsługa baz: RODO, ubezpieczeniowych.Obsługa klientów (rozmowa bezpośrednia...

  • Dodane: wczoraj

Adreams

łódzkie / Bełchatów
  • Lubisz handel, koszach pracę z ludźmi i angażujesz się w wykonywaną przez siebie pracę? Pragniesz zmian, wyzwań i chcesz pracować w największej sieci handlowej w Polsce AGD/IT/RTV? Na start...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

łódzkie / Zduńska Wola
  • wg programu stazu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

  • Dodane: 2022-11-28