Praca: Doradca klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Doradca klienta
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/21/0415
OBOWIĄZKI:
sprzedaż mebli w salonie; obsługa klienta; profesjonalne doradztwo produktowe; dbanie o ekspozycję i dobry wizerunekzarówno sklepu jak i pracodawcy; kwestie logistyczne związane z funkcjonowaniem salonu, przyjmowanie i wydawanie dostaw towaru, montaż mebli
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: montaż mebli
Uprawnienia: Biegła obsługa komputera: znajomość pakietu MS Office, umiejętność korzystania z internetu i poczty elektronicznej
Uprawnienia: empatia, cierpliwość w podejściu do specyficznego klienta - mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
Uprawnienia: dobra organizacja pracy własnej i pracy w zespole

Wymagania inne:

łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Miejsce pracy:

Kutno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie