Doradca zawodowy

2024-01-31

Młodzieżowe Biuro Pracy Piotrków Tryb.

Radomsko

Miejsce pracy: Radomsko
Numer: 45/10/2023
OBOWIĄZKI:
UDZIELANIE INDYWIDUALNYCH I GRUPOWYCH PORAD ZAWODOWYCH; GROMADZENIE I OPRACOWYWANIE, AKTUALIZOWANIE INFORMACJI O ZAWODÓW; OPRACOWYWANIE OCEN PRZYDATNOŚCI ZAWODOWEJ
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: SPEC. DORADZTWO ZAWODOWE

Wymagania inne:

ZADANIA DORADCY ZAWODOWEGO MOŻE REALIZ. OSOBA, KTÓRA UKOŃCZYŁA SPECJALISTYCZNE STUDIA PODYPLOMOWE W ZAKRESIE DORADZTWA ZAWODOWEGO, PSYCHOLOGII, SOCJOLOGII, PEDAGOGIKI, PEDAGOGIKI PRACY. DOPUSZCZA SIĘ INNE STUDIA KIERUNKOWE Z DOKUMENTAMI POTWIERDZAJĄCYMI UKOŃCZENIE PODSTAWOWYCH WARSZTATÓW UMIEJĘTNOŚCI I METOD DORADCZYCH.

Miejsce pracy:

Radomsko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 830 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Piotrków Tryb.

Powiązane