Praca: Dozorca

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Dozorca
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/22/2065
OBOWIĄZKI:
Dokonywanie drobnych napraw sprzętów, zabawek oraz urządzeń; nadzór nad monitoringiem; kontrola zabezpieczeń przed kradzieżą oraz pożarem; utrzymanie czystości na terenie przedszkola; przygotowywanie pomieszczeń do remontów.
Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Łódź
  • dbanie o utrzymanie czystości na terenie wewnętrznym i zewnętrznym obiektu, według ustalonego zakresu obowiązków Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

  • Dodane: 2022-11-16

łódzkie / Piotrków Trybunalski
  • Codzienna kontrola zabezpieczeń przed pożarem oraz kradzieżą; dokonywanie drobnych napraw sprzętów oraz zabawek; nadzór nad monitoringiem; utrzymanie porządku na placu zabaw oraz w ogrodzie.

  • Dodane: 2022-10-31