Praca: Drobiarz


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Drobiarz
Miejsce pracy: Łazisko
Numer: StPr/21/0159
OBOWIĄZKI:

praca na produkcji na działach uboju, patroszenia, dzielenia i pakowania kurczaka oraz mycie i dezynfekcja poprodukcyjna

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

gotowość do wyrobienia książeczki zdrowia

Miejsce pracy:

Łazisko


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

łódzkie / Pabianice
  • Praca przy produkcji żywności, rozbiór półtusz wieprzowych, rozbiór kurczaka. Umowa o pracę na okres 33 miesięcy od poniedziałku do piątku w godz. 6:00 - 14:00. Wymagania konieczne:...

  • Dodane: 2021-03-26

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Niesułków
  • UBÓJ ZWIERZĄT RZEŹNYCH, OBRÓBKA POUBOJOWA TUSZY, OBSŁUGA PISTOLETU UBOJOWEGO Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Język: polski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 -...

  • Dodane: 2021-03-25