Praca: Drukarz


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Drukarz
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/20/0850
OBOWIĄZKI:
OBŁUGA MASZYNY DRUKUJĄCEJ, MASZYNY TYPU KALANDER, DOBIERANIE KOLORU BARWNIKA
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania inne:

UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI DRUKAREK, MASZYN TYPU KALANDER

Miejsce pracy:

Zgierz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Drops Print Sp. z o.o.
łódzkie /
  • Miejsce pracy: Sulejówek k/Warszawy  Opis stanowiska:Obsługa manualna maszyn: ploterów UV, lasera CO2,Odpowiedzialność za prawidłową obsługę w/w urządzeń,Planowanie optymalnego...

  • Dodane: 2020-07-03
Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
łódzkie / Wójcin
  • Prace na drukarce wieloformatowej, wykonywanie nadruków na płytach laminowanych i szkle zgodnie z oprogramowaniem ze szczególną kontrolą barw.Wymagania konieczne:Wykształcenie: średnie...

  • Dodane: 2020-06-24