Praca: Dyspozytor transportu międzynarodowego/pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Dyspozytor transportu międzynarodowego/pracownik biurowy
Miejsce pracy: Brzeźnio
Numer: StPr/22/0514
OBOWIĄZKI:

Rozmowa z kierowcami w języku ukrańskim i rosyjskim. Nadzór nad aktualnym stanem technicznym pojazdów. Monitorowanie pracy kierowców.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Dyspozytor transportu samochodowego (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Znajomość branży spedycyjnej.

Miejsce pracy:

Brzeźnio

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu