Praca: Ekspedientka/sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Ekspedientka/sprzedawca
Miejsce pracy: Łęczyca
Numer: StPr/20/0381
OBOWIĄZKI:
1. Obsługa kasy fiskalnej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: chęć do pracy

Miejsce pracy:

Łęczyca


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
łódzkie / Lubień
  • 1. Sprzedaż i przyjęcia towaru.2. Zamawianie towaru.3. Rozliczanie faktur.4. Ekspozycja sprzedawanego towaru.Wymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe, brakUprawnienia: obsługa kasy...

  • Dodane: 2020-10-21
Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
łódzkie / Konstantynów Łódzki
  • Sprzedaż towarów; przyjmowanie dostaw; składanie zamówień; ekspozycja towarów; dbanie o czystość miejsca pracy. Umowa o pracę na czas nieokreślony.Wymagania konieczne:Uprawnienia:...

  • Dodane: 2020-10-08
Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
łódzkie / Łęczyca
  • 1. Obsługa kasy fiskalnej.Wymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakUprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznychUprawnienia: chęć do pracy

  • Dodane: 2020-10-08
Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
łódzkie / Lubień
  • 1. Sprzedaż i przyjęcia towaru. 2. Zamawianie towaru. 3. Rozliczanie faktur. 4. Ekspozycja sprzedawanego towaru.Wymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe, brakUprawnienia: obsługa kasy...

  • Dodane: 2020-09-28