Praca: Ekspert procesów /process expert

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Ekspert procesów /process expert
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/6554
OBOWIĄZKI:
- analiza potrzeb klienta- szukanie optymalnych rozwiązań- przygotowanie ofert finansowyxch- prowadzenie dokumentacji- kontakt z klientami z zagranicy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

umiejętność analizy finansowejumiejętność przygotowania ofert finansowych, sprzedażowychznajomość języka gruzińskiego w mowie i piśmie poziom komunikatywnykomunikatywność

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi