Praca: Elektromechanik maszyn pakujących

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Elektromechanik maszyn pakujących
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/2432
OBOWIĄZKI:
- prace konserwacyjne i eksploatacyjne przy maszynach i urządzeniach pakującychpo okresie próbnym Pracodawca oferuje zatrudnienie na czas określony
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

wymagane uprawnienia elektryczne do 1 KVmile widziany staż pracy

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi