Praca: Elektromechanik / Mechanik

Elektromechanik / Mechanik
Miejsce pracy: Radomsko
Zakres obowiązków:
  • wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem
  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonanymi naprawami i przeglądami
  • regeneracja, konserwacja oraz naprawa maszyn i urządzeń
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne o profilu elektromechanika, mechanika lub pokrewne
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • uprawnienia elektryczne SEP 1kV
  • podstawowa znajomość budowy maszyn oraz schematów elektrycznych
  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym
  • uprawnienia do obsługi podestów ruchomych i wózków widłowych będą dodatkowym atutem

Zapraszamy również osoby świeżo po szkole, bez doświadczenia zawodowego!

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • motywujący system premiowania
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie
  • prywatną opiekę medyczną dla pracownika i jego rodziny
  • program rekomendacji pracowników
  • nagrody jubileuszowe
  • dofinansowanie do wakacji - „wczasy pod gruszą”
  • spotkania integracyjne
  • świadczenia z ZFŚS
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość zrobienia kursu na wózek widłowy jezdniowy podnośnikowy, zakończony  egzaminem z Urzędu Dozoru Technicznego (UDT)