Elektromechanik urządzeń chłodniczych

2024-04-02

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Bujny

Miejsce pracy: Bujny
Numer: StPr/24/0497
OBOWIĄZKI:
diagnozowanie usterek w urządzeniach chłodniczychusuwanie usterek
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Wymagania inne:

Wykształcenie w kierunku elektrycznym lub elektronicznym

Miejsce pracy:

Bujny

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim