Praca: Elektromechanik

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Elektromechanik
Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki
Numer: StPr/22/1224
OBOWIĄZKI:

dokonywanie okresowych przeglądów i konserwacji maszyn; prowadzenie dokumentacji dotyczącej napraw i konserwacji maszyn; kontrola stanów części zamiennych; kontrola stopnia produktywności. Umowa o pracę na okres 33 miesięcy, system czasu pracy trzyzmianowy.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

doświadczenie w firmie produkcyjnej, wiedza z zakresu budowy maszyn i urządzeń; doświadczenie 3 miesiące w środowisku produkcyjnym.

Miejsce pracy:

Konstantynów Łódzki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach