Praca: Elektromechanik

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Elektromechanik
Miejsce pracy: Osina
Numer: StPr/20/1440
OBOWIĄZKI:
Zapewnienie sprawności urządzeń i maszyn produkcyjnych. Dokonywanie napraw i usuwanie usterek w przypadku awarii. Wprowadzanie usprawnień. Podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości produkcji. Wykonywanie przeglądów, konserwacji i remontów maszyn.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: zasadnicze zawodowe, kierunek elektromechanik
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Wymagania inne:

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu, umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną w zakresie schematów elektrycznych, samodzielność i zaangażowanie w wykonywaniu zadań, umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

Miejsce pracy:

Osina

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie