Praca: Elektromonter instalacji elektrycznych

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Elektromonter instalacji elektrycznych
Miejsce pracy: Biskupice
Numer: StPr/22/0718
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie wszelkiego typu elektrycznych instalacji oświetleniowych i siłowych, dobieranie odpowiednich przewodów, osprzętu instalacyjnego, elektrycznego (urządzenia rozdzielcze i zabezpieczające niskiego napięcia) lub remontowanie, konserwacja instalacji istniejącej, posługując się typowymi narzędziami elektromonterskimi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Biskupice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu