Praca: Elektromonter


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Elektromonter
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/22/0257
OBOWIĄZKI:

wykonywanie instalacji elektrycznych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: SEP do 1kV


Wymagania dodatkowe:

Zawód: Elektryk*
Uprawnienia: !uprawnienia do obsługi podnośników koszowych

Miejsce pracy:

Radomsko


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 23 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Kamieńsk
  • p s Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: dobry stan zdrowia

  • Dodane: dzisiaj

ProPoint S.A.

łódzkie / Łódź, Zgierz, Pabianice, Piotrków Trybunalski
  • Zakres obowiązków: montaż elementów instalacji elektrycznych w branży automatyki przemysłowej i robotyki, uruchamianie nowych i modyfikowanie istniejących maszyn i urządzeń oraz gniazd i...

  • Dodane: dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

łódzkie / Sławno
  • WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH ORAZ INSTALACJI NISKOPRĄDOWYCH I SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ ELEKTRONICZNYCH. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak Uprawnienia:...

  • Dodane: 2022-05-16

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

łódzkie / Borowiny
  • - instalacja systemów alarmowych,- instalacja systemów monitoringu,- wykonywanie serwisów i przeglądów konserwacyjnych,- sporządzanie dokumentacji podwykonawczych. Wymagania konieczne:...

  • Dodane: 2022-05-10