Praca: Elektromonter

Jeżeli interesujesz się szeroko pojętym zagadnieniem elektryki, a w pracy przy utrzymaniu ruchu elektrycznego zakładu odnalazłbyś się doskonale, nie czekaj i wyślij nam swoje CV już teraz!

Poszukujemy pełnego werwy oraz dyspozycyjnego elektromontera do jednej z największych firm w branży farmaceutycznej w Polsce. Na tym stanowisku nie tylko będziesz wykonywał pracę, za którą Ci uczciwie zapłacimy, ale przede wszystkim która da Ci możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowej wiedzy i umiejętności. Postaw z nami duży krok w swojej karierze!

Elektromonter
Pabianice

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie od 2800 - 4200 brutto + premie indywidualne
  • pełen pakiet socjalny
  • możliwość wyjazdów w delegacje
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym (7:00-15:00)
  • szkolenia wprowadzające i doskonalące
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • pracę od zaraz

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą (bez pośredników)
  • wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i kwalifikacji oraz premię kwartalną
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową na siłownie, baseny i inne formy rekreacji
  • transport z Łodzi
  • miłą atmosferę pracy
  • czyste i higieniczne warunki pracy

zadania

  • nadzór nad pracą stacji transformatorowo-rozdzielczych
  • obsługa, eksploatacja i konserwacja aparatury łączeniowej i zabezpieczającej średniego oraz niskiego napięcia
  • prace remontowe i konserwacyjne urządzeń oraz instalacji elektrycznych na terenie firmy
  • prace związane z utrzymaniem ruchu elektrycznego zakładu

oczekujemy

  • świadectwo kwalifikacyjne typu "E" Grupa 1 do 1kV (warunek konieczny)
  • znajomość budowy i konserwacji aparatury łączeniowej i zabezpieczającej
  • umiejętności związane z naprawą instalacji i urządzeń elektrycznych
  • znajomości budowy i eksploatacji sieci transformatorowych, rozdzielni SN i NN
  • wykształcenie średnie o kierunku elektrycznym
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47