Praca: Elektryk elektromonter- operator

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
Elektryk elektromonter- operator
Miejsce pracy: Zduńska Wola
Numer: StPr/21/0634
OBOWIĄZKI:

obsługa, konserwacja i naprawa urządzeń elektrycznych, obsługa urządzeń oczyszczalni ścieków

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagania inne:

- znajomość układów elektrycznych - świadectwo kwalifikacyjne E do min. 1 kW - praca w godz. 06.00 - 14.00, 14.00 - 22.00, 22.00 - 06.00

Miejsce pracy:

Zduńska Wola

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli