Praca: Elektryk z doświadczeniem

KIM JESTEŚMY?

ENGNR.  Stoi za postępem i za technologią.

Tutaj wspieramy talenty.

Łączymy ludzi i firmy.

Nie oferujemy wymówek lecz możliwości.

Nie dostaniesz od nas fałszywej nadziei lecz szanse na bycie lepszą wersją siebie.

Właśnie to czyni innowacyjnymi – to właśnie z nami możesz rozwinąć skrzydła i wznieść swoje życie na wyższy poziom.

Razem rozwiniemy Twoje umiejętności, ambicje i motywacje, żebyś mógł/mogła osiągnąć rzeczy nieosiągalne.

Weź los w swoje ręce z ENGNR.

Elektryk z doświadczeniem
Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Holandia / Vlissingen

Poszukujemy 3-4 elektryków z doświadczeniem w podłączaniu instalacji elektrycznych. Jest to długoterminowy projekt, realizowany od poniedziałku do piątku w godzinach dziennych. Na prośbę pracownika (po wykazaniu się) jak najbardziej możliwe nadgodziny.

Wymagania:
  • Doświadczenia w podłączaniu instalacji elektrycznych
  • Motywacji do pracy i poszerzania swojej wiedzy
  • Języka angielskiego na poziomie komunikatywnym/ średniozaawansowanym
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Możliwość do pracy w nadgodzinach - Można zarobić praktycznie dwa razy więcej!!
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (holenderska lub polską)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju
  • Oferujemy pomoc w relokacji
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z przyjazdem