Praca: Elektryk zmianowy – utrzymanie ruchu

Work & Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Elektryk zmianowy – utrzymanie ruchu

Miejsce pracy: okolice Piotrkowa Trybunalskiego (woj. łódzkie)
Nr ref.:  ELUR/21

Zakres obowiązków:
  • Utrzymanie w stanie sprawności urządzeń technologicznych oraz wyposażenia infrastruktury technicznej w obszarze elektryki.
  • Elektryczne utrzymanie procesów linii produkcyjnej.
  • Usuwanie elektrycznych usterek, awarii i zakłóceń urządzeń.
  • Uruchamianie i kontrola urządzeń zautomatyzowanych.
  • Realizacja działań prewencyjnych.
  • Prace konserwacyjno- remontowe oraz prace warsztatowe.
Wymagania:
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na stanowisku Elektryka Utrzymania Ruchu
  • Doświadczenie w utrzymaniu linii produkcyjnych w ruchu pod względem obsługi elektrycznej (z elementami automatyki).
  • Umiejętności diagnostyki oraz przeprowadzania napraw urządzeń i instalacji elektrycznych oraz automatyki przemysłowej.
  • Umiejętność uruchamiania i kontroli urządzeń zautomatyzowanych.
  • Umiejętności rozwiązywania problemów i proaktywna postawa w sytuacjach kryzysowych.
  • Samodzielność w działaniu.
Oferujemy:
  • Pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych, w tym danych osobowych, przez firmę Work & Business Solutions z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Dane udostępniam dobrowolnie oraz mam świadomość, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawienia oraz zaprzestania ich przetwarzania.”