Praca: Elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Elektryk
Miejsce pracy: Gidle
Numer: StPr/21/0663
OBOWIĄZKI:

wg wniosku

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: mile widziane uprawnienia SEP

Miejsce pracy:

Gidle

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Tomaszów Mazowiecki
  • Osoba na tym stanowisku musi posiadać minimum wykształcenie średnie techniczne (elektryczne) oraz mieć uprawnienia SEP dla grupy 1 kV, a także prawo jazdy kategorii B. Ważną kwestią jest też...

  • Dodane: 2021-09-03

  • Dodane: 2021-08-24

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Aleksandrów Łódzki
  • Obłsuga, konserwacja i remonty urządzeń elektrycznych i cieplnych. Zatrudnienie na okres próbny wynosi 3 miesiące/wymiar etatu: pełny lub pół/godziny pracy 6-14, 14-22, 22-6/ Wymagania...

  • Dodane: 2021-08-20