Praca: Fizjoterapeuta


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Fizjoterapeuta
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/20/1417
OBOWIĄZKI:
wykonywanie zabiegów usprawniających, prowadzenie obserwacji chorego i rejestr postepów chorego, prowadzenie ćwiczeń leczniczych w systemie ćwiczeń zespołowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne


Wymagania inne:

prawo wykonywania zawodu

Miejsce pracy:

Zgierz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
łódzkie / Piotrków Trybunalski
  • -obsługa i prowadzenie dokumentacji wypożyczalni,-udostępnianie sprzętu,-dbałość o konserwację sprzętu,doradztwo specjalistyczne w zakresie prawidłowej obsługi i bezpieczeństwa...

  • Dodane: 2020-11-24
Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
łódzkie / Zgierz
  • wykonywanie zabiegów usprawniających, prowadzenie obserwacji chorego i rejestr postepów chorego, prowadzenie ćwiczeń leczniczych w systemie ćwiczeń zespołowychWymagania...

  • Dodane: 2020-11-24
Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
łódzkie / Zgierz
  • wykonywanie zabiegów usprawniających, prowadzenie obserwacji chorego, rejestr postepówWymagania konieczne:Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne

  • Dodane: 2020-11-10