Praca: Frezer obrabiarek sterowanych numerycznie

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Frezer obrabiarek sterowanych numerycznie
Miejsce pracy: Twardosławice
Numer: StPr/20/1975
OBOWIĄZKI:
-obsługa frezarki sterowanej numerycznie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: Dobra znajomość rys. technicznego oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej
Uprawnienia: Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
Uprawnienia: Operator - programista CNC

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe na wskazanym stanowisku - min. 2 lata

Miejsce pracy:

Twardosławice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim