Praca: Fryzjer męski


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Fryzjer męski
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/21/1410
OBOWIĄZKI:

nauka oceny struktury włosa, strzyżenia na sucho i mokro, za pomocą nożeczek i maszynki, modelowania brody farbowania włosów i brody

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie / Zgierz
  • Strzyżenie, modelowanie, koloryzacja, stylizacja fryzur, obsługa recepcji. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: Fryzjerstwo Uprawnienia: Kurs fryzjerski...

  • Dodane: 2021-11-26

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

łódzkie / Pabianice
  • zgodnie z programem stażu/NABÓR STAŻ alg./ Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: technikum fryzjerkie

  • Dodane: 2021-11-26

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

łódzkie / Wieluń
  • Cięcie włosów na sucho i mokroModelowanie fryzury za pomocą grzebieni, szczotek i suszarki ręcznej.Wykonywanie trwałej ondulacji.Mycie włosów z masażem głowy.Wykonywanie koloryzacji...

  • Dodane: 2021-11-25

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - mycie włosów klientów; - wykonywanie masażu głowy i stosowanie środków pielęgnacyjnych; - strzyżenie i modelowane włosów; - golenie i przycinanie brodyumowa zlecenie na okres 3 lat...

  • Dodane: 2021-11-25