Fryzjer


wczoraj


Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie


Opoczno

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Fryzjer
Miejsce pracy: Opoczno
Numer: StPr/24/0414
OBOWIĄZKI:
KOLORYZACJA WŁOSÓW, STRZYŻENIE, ZABIEGI PIELĘGNACYJNE, BARBER.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE.

Miejsce pracy:

Opoczno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Fryzjer

2024-06-11

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Miasto: Tymienice

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne Wymagania inne: zasadnicze zawodowe np. fryzjerskie

Więcej

Fryzjer

2024-06-10

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Miasto: Łęczyca

1. Strzyżenie.2. Modelowanie.3. Koloryzacja.4. Utrzymywanie czystości.5. Pielęgnacja. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: zdolności fryzjerskie...

Więcej

Fryzjer

2024-06-09

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Miasto: Łódź

Strzyżenie damsko-męskie.Godziny pracy: do uzgodnienia. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Doświadczenie w zawodzie (wymagany staż - lata: 2) Wymagania inne: - staż...

Więcej