Praca: Fryzjer


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Fryzjer
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/19/0270
OBOWIĄZKI:
Modelowanie fryzur
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Chęci do pracy

Miejsce pracy:

Radomsko


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

łódzkie / Rzgów
  • Fryzjerstwo damskieWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweUprawnienia: doświadczenie na w/w stanowisku minimum 1 rok

  • Dodane: 2019-03-18

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie / Smardzewice
  • zabiegi fryzjerskie i pielęgnacyjneWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe

  • Dodane: 2019-03-18

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • Modelowanie fryzurWymagania konieczne:Zawód: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 1)Wykształcenie: zasadnicze zawodoweUprawnienia: Chęci do pracy

  • Dodane: 2019-03-14

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - wykonywanie zabiegów fryzjerskich takich jak: golenie, strzyżenie włosów i zarostu, - mycie i pielęgnacja włosów, rozjaśnienie, przedłużanie włosów metodą keratynową- ocena stanu...

  • Dodane: 2019-03-14