Praca: Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Fryzjer
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/4719
OBOWIĄZKI:
- strzyżenie, modelowanie, loki, koki, prostowanie- koloryzacja, koloryzacja do 10 refleksów- baleyage i pasemka- techniki koloryzacji- pielęgnacja - Olaplex- patynowanie- dekoloryzacja- wykonywanie trwałej- X-tenso- prostowanie keratynowe- wykonywanie ombre, sombre
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

- staż pracy: 6 m-cy na stanowisku fryzjer-stylista- umiejętności: strzyżenie, modelowanie, koloryzacja, prostowanie, dekoloryzacja, ombre, sombre- Podstawowy kurs fryzjera uniwersalnego- wysoka kultura osobista- artystyczne podejście do pracy

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi