Praca: Fryzjer


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Fryzjer
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/0407
OBOWIĄZKI:
strzyżenie damskie i męskie, modelowanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Fryzjer

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - strzyżenie damskie, męskie, modelowanie, farbowanie Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe, brak Uprawnienia: pielęganacja włosów, strzyżenie i modelowanie, trwała...

  • Dodane: wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

łódzkie / Piotrków Trybunalski
  • strzyżenie, farbowanie, układanie fryzur;Praca w godz.: 12.00-20.00. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: min. 3 lata doświadczenia zawodowego w pracy na...

  • Dodane: 2021-02-23

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - golenie, strzyżenie i pielęgnacja brody- męskie cięcie włosów- umowa o pracę na okres 3 lat Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: Dobra organizacja...

  • Dodane: 2021-02-22

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

łódzkie / Uniejów
  • fryzjer Wymagania konieczne: Zawód: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 1) Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Dodane: 2021-02-18