Praca: Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Fryzjer
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/20/1775
OBOWIĄZKI:

strzyżenie damskie i męskie, farbowanie

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Zgierz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

łódzkie / Łowicz
  • wykonywanie usług fryzjerskich, strzyżenie, modelowanie, farbowanie Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: fryzjer Uprawnienia: umiejętność farbowania i...

  • Dodane: 2021-04-06

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

łódzkie / Radomsko
  • p s Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: fryzjer Uprawnienia: Chęci do pracy

  • Dodane: 2021-04-05

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź
  • - mycie włosów klientów- wykonywanie masażu głowy i stosowanie środków pielęgnacyjnych- doradzanie w wyborze odpowiedniej fryzury/ uczesania, a także pielęgnacji- strzyżenie i modelowanie...

  • Dodane: 2021-03-26

łódzkie / Głowno
  • strzyżenie, mycie i pielęgnowanie włosów, czesanie, pielęgnowanie, rozjaśnianie i farbowanie włosów za pomocą różnorodnych narzędzi, z wykorzystaniem specjalistycznych aparatów oraz...